Referencie

Saška a Jarko Palcovi

Lenka je profesionálna fotografka o tom niet pochýb. Najprv fotila svadbu mojej sestre, fotky boli úchvatné! O 3 mesiace prišla aj na našu svadbu. Nie je nič s čím by sme neboli spokojní. Skúsená fotografka, ktorá to naozaj vie robiť. Lenku by som odporučila všetkými desiatimi. Ďakujeme jej za fotky z nášho krásneho dňa. ❤

Daniel & Veronika 19.9.2015

Ako tu už bolo vyššie spomenutá nenápadnosť, nemôžem nesúhlasiť. Lenku si na svojej svadbe ani nevšimnete, nie je to ten typ otravného fotografa, ktorý stále niekde pobehuje, stále niekomu vraví ako má stáť a pod. ja som si na svojej svadbe Lenku skoro ani nevšimol, až tak, že som sa obával, že budeme mať tak 100 fotiek ? a nakoniec ich máme okolo 600 ? Lenka je veľmi profesionálna fotografka, ktorá má aj veľkú predstavivosť a v prípade, že nemáte veľmi predstavu aké fotky by ste vôbec chceli, Lenka vám ochotne pomôže a vymyslí úžasné scenérie. Neskutočne krásne fotky, ktoré nám všetci chvália. Veľmi pekne jej ďakujeme a len vrelo odporúčam všetkým, ktorý rozmýšľajú nad fotografom. Ďakujeme Leni ?

Janka a Marcel 5.9.2015

Tu jedno slovo nestačí… Musí ich byť viac (a to platí aj pre tatina): profesionalita, pokora, nenápadnosť, žiadny stres, priateľská atmosféra, prispôsobivosť a z tohto všetkého vznikne PERFEKTNE ODVEDENÁ PRÁCA. Na Lenkiných fotkách sa doslova nespoznáte. Aj z Vás sa môže stať na moment modelka, model, lebo Lenka vie doslova vystihnúť to krásne z každého jedného z nás. Keď si pozerala nejakú krásnu romantickú komédiu, tak všetky tie správne zachytené pózy, úsmevy a neviem ešte čo, tak som si vždy tak pomyslela: Aké je to nádherné… A keď som si pozrela naše dvd, presne som sa takto cítila. Ako z filmu. Takžeee ? ak sa chcete aj VY cítiť ako STAR, tak si určite na vašu výnimočnú chvíľu pozvite Lenku a Ľubka Ondráškových. Oni vám to splnia. ?

Katka a Jojo

Ďakujeme Lenke a Lubkovi sú to super ľudia a výsledok ich práce pre nás úžasný. Doporučujeme všetkým,že nebudú ľutovať si ich pozvať. Vždy sú v pravý čas na správnom mieste. Im nič neujde. Všetko zaznamenajú. Sú to pravýí paparazzi:-) Každého škaredého dokonale vyretušujú chichichi:-)))))

Denisa a Milan

Lenku s Ľubkom som zažila v akcii už veľakrát A vždy sa mi páčil ich prístup aj finálny výsledok. Preto som bola veľmi šťastná, že sa podarila spolupráca aj na náš deň D ? Lenka je naozaj Pani fotografka. Aj keď sme mali V náš deň dosť veľký časový sklz, Lenka dokázala za 20 minút nafotiť úžasné portrétovky. Celý deň je nádherne zdokumentovaný, nechýba ani jeden moment ? Veľká spokojnosť, môžem len a len chváliť, a samozrejme ďalej odporúčať ?

Peťa & Maťo

Slečna Ondrášková a pán Ondráško sú jeden skvelý zohratý tím a aj keď máme svadbu ešte v živej pamäti, pri každej príležitosti si radi pozeráme výsledky ich tvrdej práce. Nielenže zachytili všetko čo treba, ale aj oveľa oooooveľa viac, za čo im patrí veľké Ď A K U J E M E ! Vlastne ďakujeme úplne za všetko a každému len a len ODPORÚČAME ? ♡

Monika a Patrik

Pre nás bolo dôležité zachytiť také vzácne životné okamihy ako je svadba profesionálom a preto sme sa rozhodli pre Lenku. Fotenie sme si skutočne užili, v príjemnej uvoľnenej atmosfére. Vtipné momentky aj krásne štylizované fotky – na každej z nich sa Lenke perfektne podarilo zachytiť vtipnú a šťastnú atmosféru, ktorú sme vtedy prežívali. Chceli by sme odkázať tým čo sa rozhodujú… Lenka je profesionál s priateľským prístupom a verte, že ona myslí na všetko! A to doslova.  Od počasia, cez pohodlie, čas a hlavne poradí veľmi dobre, prakticky, a zariadi to, aby ste si celé vaše fotenie jednoducho užili…  ĎAKUJEME !!!!

Simonka a Vašek

Keď to zhrnieme jednou vetou, spolupráca s Lenkou a Ľubom bola perfektná. Neľutujeme, že sme si vybrali práve vás, ale práve naopak, sme za to veľmi radi. Nádherné fotky zachytávajúce všetky krásne okamihy, video úžasné, pripomína nám všetko, čo sme v náš deň ani nestihli poriadne vnímať. Zvolili by sme si vás znova, za zdokumentovanie nášho dňa vám patrí veľké ďakujeme ?

Aďka a Lojzko

Leni ďakujeme Ti za  tebou zachytené nádherné okamihy, ktoré nám vždy budu pripomínať náš krásny deň ,,D“, maximálna spokojnosť z našej strany a všetkým odporúčame ?

Radka a Ferko Kostelanskí

Ďakujeme Vám Lenka a Lubko za prenádherné fotečky a video. Boli ste úplne super a sme radi , že ste boli súčasťou nášho dníčka. Určite odporúčame ? ešte raz veľké ĎAKUJEME:-)

Janka a Michal

Ďakujeme, Lenka a Ľubo za krásne fotečky a video z našej svadby. Spolupráca s vami bola veľmi príjemná. Týchto profesionálov odporúčame všetkým, ktorí si chcú zvečniť najkrajšie okamihy svojho veľkého dňa ?

Zuzana a Michal Mončekovci

S Lenkou sme si fotenie našej svadby veľmi užili. Bola priateľská, milá, nenápadná, uvoľnila atmosféru  a tým sa fotky krásne podarili.
Je ozaj vhodný človek, ak si chcete zvečniť dôležité momenty vo vašom živote. Neľutujeme, že sme si vybrali ju aj jej otca na našu svadbu. Fotky sú krásne a všetky kreácie našich svadobčanov zachytené objektívom ?

Lenku odporúčame všetkými desiatimi ?

Miriam a Pavol

Ďakujeme Lenke za spoluprácu pri fotení v náš svadobný deň. Fotenie bolo plné smiechu, uvoľnenia a zábavy. Každý okamih je zvečnený na dokonalých fotografiách, z ktorých máme nesmiernu radosť. Vrelo odporúčame.

Simonka a Vladko

Lenka, chceme sa Ti veľmi krásne poďakovať za prekrásne svadobné fotky, ktoré si nám urobila. Ani sme nemysleli, že ich je toľko. Stihla si ich veľa, čo sme veľmi spokojní a aj vďační. A sú naozaj dokonalé. Budeme mať aj vďaka Tebe krásne spomienky na náš veľký deň. Máš skutočne profesionálny prístup a zmysel pre detaily. Si veľmi šikovná! Všetkým len odporúčam!!! A my Ti ďakujeme ?

Martina a Pavol

S fotkami sme nadmieru spokojní. Máme veľmi veľa nafotených fotiek a pritom ani neviem kedy to Lenka stihla. Profesionálny a priateľský prístup, spoľahlivosť s dodaním fotografií. Kvalita fotiek – perfektná! Odporúčame aj ostatným. A samozrejme spokojnosť aj s videom. Ďakujeme Lenka:-D

Kristína a Michal

Radi by sme sa aj my oficiálne poďakovali Lenke a Ľubovi za zachytenie krásnych okamžikov nášho svadobného dňa, fotky sú krásne, portréty, obrad, sadba, sme nadšení aj z videa, no a ten záver si premietame doteraz, naozaj, krásna spomienka, moc ďakujeme ? Prajeme Vám veľa ďalších úspechov a spokojných klientov, tak ako sme boli aj my..

Mirka a Michal

Lenka veľmi pekne ti ďakujeme za krásne fotky, priateľský a zároveň profesionálny prístup,náš deň ubehol veľmi rýchlo ani sme sa nenazdali a už bolo ráno, ale vďaka tebe a tvojmu ocinovi to máme všetko krásne zdokumentované , vytvorili ste nám krásnu spomienku ktorou si budeme náš deň stále pripomínať ? ĎAKUJEME

Marián Hajaš

Vrele odporúčame. Profesionálny prístup, spoľahlivosť, kreativita a samozrejme kvalita fotiek a videa bola výborná. ?

Ivka a Tomáš

Je úžasné, že náš krásny svadobný deň je zdokumentovaný v takej kvalite a štýle. Sme veľmi spokojní s videom. Pri jeho pozeraní sa cítime opäť ako v ten večer. Je úžasné, vtipné, romantické…jednoducho vypovedá o nás a našej rodine. Fotky sú nádherné, úprimné, spontánne. Sú odrazom toho, aká super nálada vládla pri ich fotení. Veľmi sme sa nasmiali ? Ešte raz srdečne ďakujeme, je úžasné spoľahnúť sa v svadobný deň na fotografku a kameramana, ktorí to naozaj vedia, a ešte k tomu sú aj veľmi príjemní, priateľskí, milí. Ďakujeme, máme krásnu celoživotnú pamiatku.

Majka a Patrik

Lenku a jej tatina poznáme už z niekoľkých svadieb, ktoré sme absolvovali u našich blízkych. Keď sme sa rozhodli vstúpiť do manželstva, tak ani na sekundu sme neváhali a hneď sme volali týchto dvoch milých ľudí, aby nám zachytili tie najkrajšie chvíle z nášho dňa „D“… Lenka je veľmi šikovná a príjemná osôbka. Pri fotení urobí super atmosféru, z ktorej vzniknú krásne a zaujímavé fotky…Cítili sme sa s ňou príjemne a taktiež aj jej tatino je 100-bodový…môžem len odporučiť..a obom moc ďakujeme, aj vďaka nim máme krásnu spomienku na našu svadbu…Ešte raz ďakujeme..:-)

Mima a Jarko

Leni, ďakujeme za krásne fotečky a Ľubkovi za super video, pozeráme to stále dookola a nie a nie prestať:)) To hovorí za všetko:) ĎAKUJEME

Zuzka a Martin

Ahojte, ďakujeme Lenka a Ľubo za nádherné fotky a video, ktoré nám svadbu budú krásne pripomínať po celé nasledujúce roky manželstva. Veľmi dobrá spolupráca pri fotení portrétov a počas celej svadby máme zachytené všetky krásne momenty. Veľmi rýchle spracovanie fotiek a videa vo vysokej kvalite. Určite odporúčame všetkým ktorý hľadajú profesionálneho fotografa a kameramana. S pozdravom Zuzka a Martin

Marianka a Jožko Šimorovci

Ďakujeme Vám obom veľmi pekne za úžasné fotky, uvoľnenú atmosféru a ešte úžasnejšie video, zostrih a perfektný prístup po celý náš svadobný deň(14.6.2014), oceňujeme rýchle spracovanie, vystihnutie najdôležitejších momentov, kvalitu a profesionalitu……i vďaka Vám sme si to v pohode užili :))) všetkým odporúčame!!!

Veronika a Andi Lacknerovci

Za nádherné fotky a originálne video sa môžeme poďakovať len a len Lenke a Ľubovi. Náš svadobný deň v auguste 2013 nám Lenka krásne zachytila na jedinečných svadobných fotkách. ? Prístup, profesionalita a ústretovosť s ktorou táto mladučká fotografka pracuje je na jedničku. Vrelo odporúčame ďalej. Ešte raz ďakujeme za krásnu pamiatku na tento jedinečný deň ?

Kristína Kreutzová a Jozef Kreutz

Ďakujeme Lenke a Lubovi za nádhernú pamiatku na našu svadbu. Máme krásne profesionálne fotky a veľmi pútavé a zaujímavé video. Lenka má super nápady na fotenie, robí krásne a romantické fotky a je vynikajúca v zapínaní svadobných vlečiek:-). Ešte raz ďakujeme

Sonka a Janči Valachovci

Nemôžem napísať nič iné, len že sme maximálne spokojní so službami, ktoré ponúkajú Lenka aj s ocinom ? Video úžasné, zachytené všetko podstatné a krásne spracované ? Fotky úplne super, Lenka je i napriek svojmu mladému veku veľký profesionál. U nich je zaručený skvelý prístup, profesionalita a taktiež veľká ústretovosť a splnenie vašich predstáv ?
Odporúčame na 100% ?

Jana a Jirko Juráňovci

Sme nadšení:-) Lenka a Ľubo sú profesionáli a skvelí ľudia:-) sme radi, že práve ich sme mohli mať na našej svadbe, z ktorej máme krásnu pamiatku vďaka im:-)))video a fotečky sú krááááááááásne:-)))ďakujemeee :-))

Daniela@Vladko Staňoví

S fotkami  od Lenky sme  boli veľmi spokojní:) Do týždňa sme ich mali doma vo veľmi peknom obale. Lenka je inteligentné, mladé dievča a svoju prácu berie zodpovedne a profesionálne.
Určite odporúčame a ďakujeme.

M&J Velackoví

Lenku ako fotografku som už pred svadbou zažila , takže rozhodnutie bolo jasné. Fotenie bolo príjemné , zábavné . Profesionálny prístup a krásny výsledok. Fotky sme mali do týždňa vo veľmi peknom obale . Ďakujeme a odporúčame ostatným  ?

Zuzana a Pem

Náš deň v Júli 2013 je vďaka tebe, tvojej skvelej práci  nezabudnuteľný. Je radosť si pozerať fotky. Ďakujeme.

Lucia Sondorová

Lenka je veľmi šikovná, mladá ale zároveň veľmi profesionálna fotografka. Fotenie bol úžasný zážitok, s manželom sme sa cítili príjemne ako keby ani nešlo o fotenie našej svadby ?
A výsledok stál za to, s fotkami od Lenky sme boli nesmierne spokojní. A keby sme si mali vybrať ešte raz určite to bude zase Lenka.
Všetkým môžem len odporúčať!

Paľo Pavlík

Mali sme svadbu minulý rok v júni. Fotenie sme si užívali. Lenka pri fotení vytvorila príjemnú atmosféru. Úplne sme sa uvoľnili z napätia ktoré svadba prináša. Kreatívna fotografka, ktorá Vás určite nesklame. Doporučujem.

Peter Mitaš

S Lenkou sme spolu s manželkou spokojný na 100%. Fotenie bolo kľudné a prijemné a kvalita fotiek je super. Vždy keď si pozrieme foto si pospomíname a pousmejeme sa na náš deň D. Lenku by som odporučil každému,je to talentovaná fotografka.
Ďakujeme.

Veronika Senčíková

Lenka, aj napriek tomu, že je ešte mladá, je veľmi šikovná a skvelá fotografka. Na fotenie našej svadby sme nad nikým iným s manželom ani neuvažovali. Fotenie bolo príjemné, výsledok perfektný. Lenka nám fotila už aj našu dcérku a určite jej „služby“ ešte využijeme ?
Ďakujeme Leni. N+V+J

Zuzana Bačová

Keď sme sa s mužom brali, hneď sme si vybrali Lenku za našu fotografku. A bolo to jedno z najlepších rozhodnutí. Fotenie bolo naozaj príjemné, chvíľami sme sa i dobre nasmiali ?
A samozrejme, o jej profesionalite svedčia fotky – veľmi krásne a hlavne, zachytila na nich to podstatné.
Skvelý človek, skvelý prístup! Odporúčam

Lenka Dubová

S Lenkou ako s fotografkou sme boli veľmi spokojní..fotenie s ňou bolo super, veľa sme sa nasmiali. Fotky nám dala do krásneho darčekového balenia a ešte krajšie boli samotné fotky. Čo sa týka čakania na ne tak bolo to veľmi rýchlo na rozdiel od iných fotografov. Doporučujem…Ďakujeme Lenka ?

Michaela a Stanko

Lenka je mladá, talentovaná, profesionálna a šikovná fotografka, ktorá sa postarala o to, aby náš spoločný a jeden z najdôležitejších dní v živote bol nezabudnuteľný vďaka jej krásnym fotkám. Na fotení sme cítili uvoľnene, žiadne strojené pózy ? Ešte raz ďakujeme Tebe aj ocinovi

Alenka a Jurko Kardošovci

Lenka nás fotila v júli 2012 a každému ju môžme len a len odporučiť ? Museli sme improvizovať, keďže nám nevyšlo počasie a vznikli krásne, originálne, veselé, romantické fotky. Lenka je veľmi príjemná a sme radi, že sme si vybrali práve ju ?

S+M Chovancovi

Ďakujeme Lenke za krásne fotečky, ktoré nám budú vždy pripomínať náš deň D ? skvelý prístup, maximálna spokojnosť ?